ŽENSKOST A LIYOGA

Naše kolekce je navržena pro svobodu pohybu a maximální flexibilitu. S komfortem to myslíme vážně a milujeme každý kousek z našich materiálů.

Neomezuj se pouze na jógu. Naše oblečení se skvěle hodí pro perfektní studio to street look, ať už jdeš kamkoli. Do města nebo do tvé oblíbené kavárny. Je pro nás důležité aby ses cítila sebevědomě, žensky a pohodlně každý den, a to nejen na podložce. Naše kolekce ti umožní vychutnat si svobodu pohybu a volnost během jógy, ale také v každodenním životě. Tak proč by sis měla vybírat mezi pohodlím a stylem, když můžeš mít obojí?

LEGÍNY KTERÉ SÁZÍ STROMY

Věříme, že každý z nás může přispět k ochraně našeho planety a my se snažíme být příkladem. Proto jsme se rozhodli používat výhradně kompostovatelné sáčky a krabice z přírodních materiálů. Snižujeme množství odpadu, který by se jinak dostal na skládky.

Naše krabice jsou vyrobeny ze 3 vrstev 100% recyklovatelné vlnité přírodní lepenky, která je dokonale pevná a bezpečná pro přepravu tvých produktů. Kromě toho jsou všechny potisky na krabicích provedeny na vodní bázi, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí. Věříme, že tyto malé kroky vedou ke snížení našeho ekologického otisku a k lepší budoucnosti naší planety.

Cítíme se zodpovědní za to, co děláme a jak ovlivňujeme svět kolem nás.

https://packhelp.com/help-plant-trees/

1 z 3